Blogi

Duch małej dziewczynki straszy w brazylijskiej windzie…

Off 3

W nowoczesnych czasach praca na etacie pod żadnym pozorem nie jest prosta. Zdarzają się niezwykle rzadko chlebodawcy, którzy troszczą się o solidne samopoczucie własnych podwładnych oraz fundują im korzystne szkolenia czy też na przykład imprezy integracyjne oraz powiązane z nimi Nie pozwól, by Twoja koza zasmakowała w chipsach Doritos!. Jeśli gra toczy się o szkolenia, to niektórzy mogą się spierać, czy jest to tak duża przyjemność, skoro marnuje się najczęściej weekendy lub też nawet więcej czasu, a do tego wybitnie w szeregu przypadków wszystkie kursy są organizowane gdzieś w wielkich miastach, nie zawsze tam, gdzie mieszkamy. Można w związku z tym zrozumieć, iż wyjazd na takie szkolenie ma prawo stanowić problem dla niektórych, szczególnie dla pań prowadzących dom, które nie zawsze mają jak zostawić dzieci na parę dni. Jednakże trudno jest zrozumieć niechęć niektórych pracowników do wyjazdów lub imprez integracyjnych, głównie gdy są one aranżowane przez pracodawcę, czyli to on wszystko opłaca zapraszając podwładnych. Być może strach pojawia się z powodu perspektywy spożycia gigantycznej ilości alkoholu, która z kolei ma okazję powodować zbytnią szczerość względem współpracowników.

źródło: Najoryginalniejsze oświadczyny w kinie…

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Nauka i zdobywanie wiedzy

    Nauka i zdobywanie wiedzy W współczesnych czasach bardzo istotne jest zapewnienie sobie wyśmienitego wykształcenia, takiego które zezwoli nam na zapoznanie się z jak największą ilością korzystnych elementów. Wygodna wiedza oraz umiejętności są dziś bardzo, ale to niezwykle istotne. Na uczelniach kształciło się albowiem latami rzesza humanistów, jacy nie posiadają jakichkolwiek użytecznych zdolności. Wielu z nich…

  • Szkoła oraz lekcje z różnych przedmiotów

    Szkoła oraz lekcje z różnych przedmiotów Nauka to konieczność. W nowoczesnych czasach – w cywilizowanym globie oświata jest zobowiązaniem oraz wszyscy taki obowiązek powinniśmy uskutecznić. W następstwie tego też jako drobne, sześcioletnie dzieci zostajemy posłani przez rodziców do szkoły. To oczywiście w szkole uczymy się wszystkiego, co w przyszłości przyda nam się w powszednim istnieniu….