Blogi

Gry komputerowe akcji jednymi z najlepszych gier

Off 3

Niemało zainteresowanych środowisk naukowców w szeregu przypadków sprawdziło czym aktualnie absorbuje się polska młodzież i niestety ripostą kwestia oczywista było grania na pececie w najróżniejsze rodzaje gier komputerowych. To przykre nieraz młodzi ludzie nie jedynie w kraju ale i na całym świecie nie dostrzegają sensu tych gier, a agresja która tam się przejawia jest na tyle destrukcyjna, że po pewnym czasie figury te nie zdają sobie sprawę z tego tak w rzeczy samej czy żyją w świecie realistycznym czy również w świecie science fiction. W dzisiejszych czasach dotyczy to między innymi takich gier jak gry akcji, jakimi na przykład są The Return jak w opisie wolno przeczytać gra dla osób wypatrujących silnych wrażeń. Nasuwa się więc zapytanie czy gry akcji by z pewnością są znakomitym rozwiązaniem dla małych dzieci czy również dojrzewającej młodzieży. Przecież takie gry Helena czy również wyżej zamienione The Return wyzwalają u osób dojrzewających agresję i oderwanie się od realistycznego spojrzenia na świat, przez co bardzo ekspresowo może dojść do sytuacji że te dwa światy absolutnie się pomylą. Producenci gier komputerowych nie dostrzegają astronomicznego zagrożenia jaki rodzi się z grania w gierki naszprycowane agresją, zemstą, anarchią oraz wieloma innymi cechami, które niestety efektywnie łapią młode osoby, które zamiast odrzucić takie gry jeszcze entuzjastyczniej w nie grają. Dla producentów gier komputerowych najistotniejsze są słupki sprzedaży, a jeśli te są dość wysokie to można odnotować sukces i w dalszym ciągu wytwarzać gry szkodzące najmłodszym osobą. Gry bijatyki to przykład gier, które przenigdy nie powinny pojawić się na stronach sklepowych, a jeśli już to ich dostępność powinna być zawężona wiekowo.
……..
źródło: drinki

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Szkoła oraz lekcje z różnych przedmiotów

    Szkoła oraz lekcje z różnych przedmiotów Nauka to konieczność. W nowoczesnych czasach – w cywilizowanym globie oświata jest zobowiązaniem oraz wszyscy taki obowiązek powinniśmy uskutecznić. W następstwie tego też jako drobne, sześcioletnie dzieci zostajemy posłani przez rodziców do szkoły. To oczywiście w szkole uczymy się wszystkiego, co w przyszłości przyda nam się w powszednim istnieniu….

  • Lekcje przyrody i lokalnego

    Lekcje przyrody i lokalnego Kształcimy się różnych rzeczy. Czasami pozyskujemy wiedzę typowo życiową, niekiedy dowiadujemy się różnych teoretycznych wiadomości na różne tematy. W szkole mamy różnorodne przedmioty. Oczywiście im jesteśmy starsi tym poważniejszych oraz trudniejszych rzeczy się uczymy. Już w najmłodszych klasach szkoły fundamentalnej dowiadujemy się wiadomości na temat natury. Natura otacza nas, jest wobec…