Blogi

Testy psychologiczne dla kierowców zawodowych

Off 4

Credo nauka jazdy
Z jakich powodów chorujemy?
Sporo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że ciężko dba się o swoje zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty sercowe bądź ponadstandardowe ryzyko białaczki. Jednak oczywiście niesłychanie wiele tak naprawdę zależy od tego jak żyjemy. A więc naprawdę często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie źle funkcjonują. Bardzo dobrze to można zauważyć, gdy spojrzymy na USA. W tym jakże bardzo dużym państwie są stany, w których mieszka ponadprzeciętna ilość „grubasów”, lecz znajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele mniejsza liczba osób zmagających się z nadwagą.
– Zdrowa dieta! Oczywiście nigdy nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich gastronomicznych zachcianek, ale ogólnie nie powinniśmy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Trzeba zachować umiar w jedzeniu.
– Sporo więcej aktywności fizycznej! Zatem dużo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy jakieś sporty. Może pływanie, koszykówka czy bieganie? Świetna wiadomość dla pragnących trochę więcej szamać: gdy człowiek regularnie mocno się poci, może trochę więcej jeść – bez tycia.
Źródło: Badania psychologiczne dla kierowców Warszawa

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Liceum oraz wykształcenie po szkole

    Liceum oraz wykształcenie po szkole Strata profesji to tragedia dla wielu rodzin. Po wielu latach pracy pozostanie z niczym jest właściwie znaczącym ciosem. Przede wszystkim, jeżeli przez dłuższy okres nie możemy potem odszukać pracy w wyuczonym zawodzie. Obecna sprawa na rynku pracy jest skomplikowana, a jednocześnie stawia przed nami dużo wyzwań i wręcz wymagań. Z…

  • Nauka i uzyskiwanie wiedzy

    Nauka i uzyskiwanie wiedzy Kształcimy się przez pełne życie, pozyskujemy wiedzę na różne tematy. Niekiedy to my sami chcemy się uczyć, odczytujemy książki, artykuły, wypatrujemy wiadomości na konkretne tematy. Pragniemy się uczyć. To właśnie dzięki temu mamy okazję zostać znana oraz cenioną osobowością. Uzyskaną wiedzę użytkujemy w życiu powszednim. A w ciągu naszego życia uczymy…