Blogi

Testy psychologiczne dla kierowców zawodowych

Off 4

Credo nauka jazdy
Z jakich powodów chorujemy?
Sporo zależy od genotypu człowieka – a wiadomo, że ciężko dba się o swoje zdrowie, jeśli po prostu w swoim DNA mamy tak jakby zapisane kłopoty sercowe bądź ponadstandardowe ryzyko białaczki. Jednak oczywiście niesłychanie wiele tak naprawdę zależy od tego jak żyjemy. A więc naprawdę często ludzie chorują, ponieważ najzwyczajniej w świecie źle funkcjonują. Bardzo dobrze to można zauważyć, gdy spojrzymy na USA. W tym jakże bardzo dużym państwie są stany, w których mieszka ponadprzeciętna ilość „grubasów”, lecz znajdą się również takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, więc zamieszkuje je o wiele mniejsza liczba osób zmagających się z nadwagą.
– Zdrowa dieta! Oczywiście nigdy nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszystkich gastronomicznych zachcianek, ale ogólnie nie powinniśmy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Trzeba zachować umiar w jedzeniu.
– Sporo więcej aktywności fizycznej! Zatem dużo więcej się ruszajmy, spacerujmy, uprawiajmy jakieś sporty. Może pływanie, koszykówka czy bieganie? Świetna wiadomość dla pragnących trochę więcej szamać: gdy człowiek regularnie mocno się poci, może trochę więcej jeść – bez tycia.
Źródło: Badania psychologiczne dla kierowców Warszawa

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Lekcje przyrody i lokalnego

    Lekcje przyrody i lokalnego Kształcimy się różnych rzeczy. Czasami pozyskujemy wiedzę typowo życiową, niekiedy dowiadujemy się różnych teoretycznych wiadomości na różne tematy. W szkole mamy różnorodne przedmioty. Oczywiście im jesteśmy starsi tym poważniejszych oraz trudniejszych rzeczy się uczymy. Już w najmłodszych klasach szkoły fundamentalnej dowiadujemy się wiadomości na temat natury. Natura otacza nas, jest wobec…

  • Szkolenie czytania

    Szkolenie czytania Pozyskiwanie wszelakiej wiedzy nieodłącznie powiązane jest z czytaniem. Istotnie, wolno też uczyć się słysząc – na wykładach błyskotliwych ludzi, lub też oglądając telewizję. Niemniej jednak nie da się, tak po prostu, zachować w pamięci wszystkiego, co się usłyszało. Nieraz w takich przypadkach robi się notatki, jakie, by były efektywnie wykorzystane, przystaje później odczytać….